Як побороти осінню хандру?

 

 Як побороти осінню хандру?

Відповідають експерти з розваг Johnnie Walker та Deinde

День все коротший, сонячного світла все менше, а роботи все більше. Саме ці фактори, на думку психологів впливають на наш настрій в осени. А якщо додати сірість вулиць, дощі та холод, отримаємо комбо, під назвою — осіння хандра. Та у нас в Deinde разом з Johnnie Walker є перевірений часом рецепт і ми з радістю ним поділимось. Це серія вечірок Johnnie Walker HOTSPOTS повертається зігріти тебе цієї осені.

Декілька інгредієнтів, як побороти осінню хандру:

Більше активності. Активуй свою буденність разом з #deindefamily в турчиках BIG BAR TOUR Kyiv та ODESA BIG BAR TOUR. Топові бари Києва та Одеси, авторські коктейлі від найкращих бартендерів, жарти, нові знайомства — це не просто туса, це класика у світі гарного настрою.

Ніякого сумного репчику. Тільки драйвовий DJ сет на Red Label Open Bus під який хочеться танцювати. Уяви, музика лунає на весь Київ, ти їдеш в автобусі з відкритим дахом, насолоджуєшся красою нічного міста та вриваєшся в один із барчиків Києва, щоб випити ще один коктейль від Johnnie Walker та знову помчати нічним містом. Тільки вперед!!

AK8B0092

Додай гумору. Сміх не тільки покращує настрій, а й продовжує життя, ну ти ж знаєш. Звісно, можна подивитися stand up дома на диванчику. Камон. навіщо тобі диван, коли є мега крута вечірка KEEP laughing stand-up show. Тут, коміки виступають на сцені просто перед тобою, бармен готує смачні коктейлі з віскі Johnnie Walker, музика запалює танцпол та чекають нові друзі. На твоєму дивані такої атмосфери, точно не буде.

Влаштуй день пригод. Поки ти складаєш свій visited лист, розповімо про одне місце KEEP walking quest tour, тільки вона секретне. Щоб потрапити до нього потрібно пройти квест, з підказками та таємницями, що приведуть до Secret Party. На вечірці тебе чекатиме ді-джей, Insta-локації для кращих фото осені та звісно ж коктейлі від Johnnie Walker. Як тобі така пригода?

deinde_site-image-2

Тепер, ти знаєш основні інгредієнти, що не дозволять хандрити цієї осені. Цілих 4 вечірки Johnnie Walker HOTSPOTS на вибір, яку б ти не обрав, будь впевнений, на тебе чекатиме дружнє коло однодумців #deindefamily під невпинним гаслом keep walking!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

KEEP Laughing stand-up show

Дізнатись більше KEEP Laughing stand-up show

KEEP walking quest & party

Дізнатись більше KEEP walking quest & party