Відпустка ще не скоро. Куди поїхати у вихідний?

Уявімо ситуацію: ти дуже сильно хочеш вирватися куди-небудь за межі столиці, яка навіть під час вихідних не відпускає від вирішення побутових проблем, але ще якийсь час не зможеш кинути все та піти у відпустку. Рішення подібної проблеми – так звані «тури вихідного дня».

У нас, команди Deinde, є декілька відмінних пропозицій, куди можна вибратися на один день, круто провести час, познайомитися з новими людьми, відпочити душею і тілом. А в понеділок повернутися до робочого ритму і довго ділитися з колегамами біля кулеру враженнями від поїздки. Ти готовий відправитися з нами в пригоду? Летс гоу!

Чорнобиль: прогулянка до міста-привида

photo_2019-05-27_18-43-23

Поїздка в Чорнобиль продовжує приваблювати туристів з усього світу – оповите похмурою, трагічною історією місце випромінює містичну привабливість і викликає бурю різноманітних емоцій. Кожен українець хоч раз у своєму житті повинен відправитися у подорож на зразок цієї: побачити вулиці міста-привида Прип’яті, розглянути поблизу величну споруду Саркофагу над постраждалим реактором і навіть пройтися уздовж секретних військових об’єктів часів СРСР. Тут розкривається історія та подробиці однієї з найтрагічніших екологічних катастроф в історії України та всього людства, після знайомства з якою починаєш інакше ставитися до «звичайного життя».

Дбати про власну безпеку треба постійно, але з командою Deinde ти можеш не турбуватися з цього приводу! У Зоні відчуження є місця, в яких рівень випромінювання досі залишається небезпечним для здоров’я, але маршрут тріпа їх уникає. Головне – виконувати вказівки гіда, який стежить за радіацією за допомогою дозиметра і дотримуватися техніки безпеки, з якою всіх ознайомлюють під час поїздки з Києва до Чорнобиля. Крім того, ось тобі рекомендації ще до її початку: обирай закритий одяг (ніяких шорт, бридж або спідниць) і комфортне взуття, обов’язково візьми з собою головний убір.

Horse Spirit Time: спокій та відпочинок з кіньми

photo_2019-05-27_18-43-29

Коні – неймовірні тварини, з цим важко сперечатися. Вони благородні, прекрасні та символізують міць природи. А ще, якщо вірити команді «Ippottera», коні діляться енергетикою з людьми. Щоб це відчути та відпочити душею, варто хоч би день провести в їх компанії.

Саме тому хочемо розказати про «Horse Spirit Time». Фахівці кінної справи навчать тебе спілкуватися з цими чудовими тваринами, тому на тебе чекає максимально гармонійний і приємний відпочинок. Якщо намагатись вивести формулу відмінного healthy-дня, то отримаєте наступне: свіже повітря на заміському ранчо «Болівар», компанію класних людей, відпочинок та гарна музика.

Думаю, ти не раз чув про те, що тварини сприятливо впливають на здоров’я людини. Коти лягають на хворе місце, собаки підтримують господаря у важку хвилину і попереджають про небезпеку, а плавання з дельфінами чудово розвиває дрібну моторику. А метод лікування, заснований на спілкуванні людини з кіньми, називається «іпотерапія» (від грецького слова «гіппос» – кінь).

Загалом, ми будемо брати участь в незвичайних активних і творчих майстер-класах, що підвищують рівень життєвої енергії, співати, слухати музичні інструменти нової епохи і, звичайно ж, спілкуватися з кіньми, відкритими і доброзичливими створіннями!

Big Bar Tour: щось значно більше, ніж прогулянка барами

photo_2019-05-27_18-43-27

4 класних бари на Подолі, 4 крутих коктейлі на основі віскі Johnnie Walker, піші прогулянки у компанії крутих людей і купа яскравих емоцій – це філософія нового формату міських пригод під назвою «Big Bar Tour». Це щось значно більше, ніж прогулянка барами з дегустацією смачних коктейлів.

Перш за все, Big Bar Tour – це спілкування та нові знайомства, як з барменами у закладах, так і з іншими друзями Deinde Family. Це нові враження від алкоголю – ти дізнаєшся, як вразити друзів і приготувати смачний коктейль вдома. До того ж, вартість організованого бар туру з Deinde виходить навіть дешевше, ніж якщо ти з друзями спробуєш самостійно придбати ці коктейлі у тому ж самому закладі. 5 напоїв, майстер-клас з приготування коктейлів, фотозвіт, подарунки та багато сюрпризів – подібний формат для п’ятничних пригод веселіше та вигідніше!

Кнопка забронировать

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

ЧОРНОБИЛЬ та місто-привид ПРИП'ЯТЬ

Дізнатись більше ЧОРНОБИЛЬ та місто-привид ПРИП