Вечірки HOTSPOTS від Johnnie Walker: чого чекати та кого зустрінеш?

 

Розповідають наші постійні туристи. Про враження, емоції на вечірках Johnnie Walker

Надія

  Моніторила сайт Deinde, побачила, що організовують вечірки Johnnie Walker HOTSPOTS. Стало цікаво піти, тому що зараз, це напевно єдиний такий молодіжний формат в Києві. Пам’ятаю на першій вечірці, мій майбутній чоловік зробив мені пропозицію, самі розумієте мої враження. Це був неповторний атмосферний вечір. Тур лідер Рома тримав наш настрій на висоті. Було цікаво, весело і мало продовження. Ми були з чоловіком практично на всіх вечірках і завтра збираємось на нову  KEEP walking quest & party. 

Вероніка  

Три роки назад з компанією друзів прийшли на Big Bar Tour. Було весело і драйвово, тур лідери молодці розважали нас і організовували одночасно. Одним словом, круто. Була майже на всіх вечірках, окрім як на даху. Коли повторяться обов’язково піду. Всі вечірки супер. Ірочка діджей ТОР. З туристами ми спілкуємось, навіть є спільний чат, можемо поїхати разом в тур, сходити на вечірку чи в якийсь заклад.

AK8B5986

Філіп

  Жодного разу не їздив в тури понад одного дня, виключно вечірки Johnnie Walker з самого їх початку. Був на яхтах, баржі. Практично жодного Big Bar Tour не пропустив. Пам’ятаю на першій вечірці, тримався скромно та більше спостерігав зі сторони. Настрій був більш спокійний. А на другому турі по барах, отримав справжній кайф. Круто що кожен бар тур – це різна атмосфера. Коктейлі, бари, сама програма може повторюватися, а от атмосфера завжди неповторна. Найбільше запам’ятав афтепаті літом в Sungrilla. Якщо описати вечірки Johnnie Walker HOTSPOTS всього трьома словами, то я б сказав – душевно, позитивно і неповторно.   

5395333249061991588_121

Євгенія 

  На першу вечірку я пришла сама. Ти приходиш, нікого не знаєш, а потім знайомишся і розумієш, що всі такі ж, як ти. В цьому головна фішка турчиків Deinde – коли вихід із зони комфорту зовсім комфортний і легко відкритися новим знайомствам. І коктейлі від Johnnie Walker створені для релаксу та енергії. Вони піднімають настрій і ти готовий танцювати, співати, при цьому нормально себе почуваєш і легко спілкуєшся.  Круто, що музику крутить діджей – це завжди оригінальна атмосфера. Особливо на баржі, там дуже гарний вид і місця для танців вагон. Також, запам`яталися фотоконкурси, так я виграла сумку від Johnnie Walker.

   Коло знайомств зростає з кожним туром. Ще на першій вечірці познайомилась з тур лідером Артемом. Від нього дізналась, що є тури по Україні так поїхала в тур Синевир. Знайомишся не тільки с туристами, а й з самими тур лідерами. Наприклад, з тур лідером Розаною ми познайомились коли вона ще була туристкою. 

 Вечірки від Johnnie Walker – це можливість познайомитися з новими людьми, обмінятися думками, поглядами, відпочити від буднів і розслабитися. Круто, коли є організований тур, де можна скуштувати коктейлі, від душі поспівати й потанцювати. Мені пришла в голову, одна рима, «Якщо з Джонні вечірку проведеш, без друзів ти точно не втечеш!»? – думаю це влучна цитата вечірок  Johnnie Walker HOTSPOTS.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

KEEP Laughing stand-up show

Дізнатись більше KEEP Laughing stand-up show

KEEP walking quest & party

Дізнатись більше KEEP walking quest & party