В очікуванні Хелловіна: 5 містичних місць, які ти можеш відвідати

Хто не чув про Хелловін, свято гриму, веселощів, яскравих нарядів і перевтілень? І якщо ще недавно Ніч напередодні Дня всіх святих активно відзначалася тільки в Штатах, сьогодні урочистість набуває все більшої популярності й в Україні. Приваблюючи своєю загадковістю і містичністю, Хелловін встиг стати для багатьох улюбленим святом, а підготовка до його святкування починається завчасно. Маскарадні вечірки з запаморочливим гримом, креативними зачісками і яскравими костюмами, конкурси на краще вирізання гарбуза, спеціальні меню в закладах, костюмований обхід сусідів та ночі фільмів жахів — варіантів може бути маса, але якщо тобі не сидиться на місці, як і нам, можна вирушити у тематичну подорож.

Не знаєш куди? Без паніки, для тебе ми вже підготували невеличкий список містичних місць, які ідеально підійдуть для такого випадку;)

1. Замок Паланок

замок паланок 1

Замок Паланок в місті Мукачево Закарпатської області — колишня резиденція Трансільванського князівства з багатою історією і чималою кількістю легенд. Кажуть, що між лініями оборони замку існують загадкові підземні ходи, і що в одній з його стін була замурована дочка графа Друггета, покарана за зраду власним батьком. Колись замком правила Софія Баторі, відома своєю жорстокістю. Легенда стверджує, що крім пристрасті до тортур, вона прославилася і любов’ю до приймання кривавих ванн, заради яких приносила в жертву незайманих дівчат. Остання містична історія Паланка пов’язана з колодязем, на дні якого, нібито живе обдурена темна сила, яка регулярно виє по ночах. Прекрасне місце для Хелловіна, чи не так?

2. Підгорецький замок

підгорецький замок (1)

Кажуть, що всі, хто за останні три сторіччя ночував в замку, бачили привид жінки в білому. За легендою, це душа молодої дружини Вацлава Жевуського Марії, яку він убив через ревнощі, замурувавши її тіло в стінах палацу. Хіба може бути краще місце для HALLOWEEN PARTY у замку? Майстер-класи з приготування коктейлів, уроки тематичного гриму, вирізання святкового гарбуза, прогулянки лісом, ульотна вечірка в стилі дискотеки 90-х в одному з найбільш містичних замків України з танцями, костюмами, веселощами та страшними історіями, а після — секретний флеш-моб опівночі, як тобі така програма? Ми гарно постаралися, щоб забезпечити незабутнє святкування Ночі напередодні Дня всіх святих, тобі залишилося лише приєднатися та забронювати місце в турі 😉

3. Кам’яне село

камяне село

На схід від села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області знаходиться одне з найбільш містичних і загадкових місць України — Кам’яне Село. Тут в лісі розкидані гігантські, порослі мохом, камені химерних форм, походження яких досі не відомо. Кажуть, колись давно, тут було багате поселення, куди одного разу завітав в образі мандрівника Бог. Він попросив їжі, а отримавши лише черствий хліб, розсердився і перетворив усе в камінь. Інші повір’я стверджують, що брили — сліди битви Бога з темними силами: на деяких каменях переможений Сатана залишив сліди своїх кігтів, а на інших — Господь відбитки своїх ніг. Як тобі ідея поїхати та перевірити?

4. «Вервольф», ставка Гітлера

Колишня ставка Гітлера «Вервольф», в перекладі з німецького «перевертень» або «озброєний вовк», розташовувалася біля села Стрижавка, Вінницькій області. Колись потужний комплекс, що складався з 80 зовнішніх будівель і декількох підземних бункерів, перетворився на величезні купи бетону, які все ще дозволяють уявити масштаби вражаючих споруд. Згідно з переказами, Гітлер, обираючи це місце, консультувався з 400 магами та екстрасенсами, які підтвердили наявність тут негативної енергетики, а 5 тис. військовополонених, які будували комплекс, були вбиті всі до одного. З цим місцем безумовно щось не так, як думаєш?

5. Тустань

тустань (інгліш)

У Львівській області, в маленькому селі Урич, височать загадкові сірі скелі, на самому верху яких збереглися унікальні залишки середньовічного оборонного комплексу Тустань, зруйнованого татаро-монголами. І хоча споруда фортеці — факт історичний, розмови про те, що було на її місці раніше ходять дотепер. Відносно недавно тут були виявлені «соляні знаки» на скелях, за походженням значно старше самої фортеці. Згідно з припущеннями вчених, це може бути своєрідний сонячний годинник древніх слов’ян, оскільки кожен соляний знак видно лише у відповідний час доби. Місце вважається енергетичною аномалією, а різні артефакти говорять про те, що воно мало культове значення для наших предків.

Україна може похвалитися не тільки неймовірними краєвидами, а й древньою історією, містичними легендами та зачарованими місцями. І якщо тобі хочеться вирушити на пошуки таємниць, на власній шкірі відчути енергетику цих місць і полоскотати собі нерви, Хелловін — прекрасна нагода для подібного роду подорожі. Та не забувай про головне — за великою кількістю різноманітного фана ти завжди можеш звернутися до нас, а костюмована вечірка в містичному замку вже на підході. Готуйся, буде страшенно цікаво!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Halloween Party у Підгорецькому замку

Дізнатись більше Halloween Party у Підгорецькому замку

Прогулянка до міста-привида ЧОРНОБИЛЬ

Дізнатись більше Прогулянка до міста-привида ЧОРНОБИЛЬ