Україна — це Європа, а може і краще

З появою безвізового режиму і лоукостів безліч українців стали частіше виїзжати на туристичні пригоди до Європи. Ми розуміємо та підтримуємо бажання розсунути особисті кордони, подивитися на світ, але не варто забувати про Україну! Ми в Deinde вирішили нагадати тобі, скільки чудового є на території нашої країни!

Розвинутий туризм

photo_2019-09-05_17-08-16 (2)

У минулому році в Україні побувало більше 14 мільйонів іноземних туристів, а Міністерство Економіки планує збільшити цю цифру приблизно до 30 мільйонів людей щорічно. За даними Всесвітньої організації туризму, в 2008 році наша країна входила до топ-10 країн для міжнародного туризму, та згодом обов’язково повернеться до лідерських позицій. Тому що в Україні для цього є все необхідне!

Хочеш покататися на лижах або підкорити гірську вершину? Будь ласка, Hoverla Challenge від Deinde чекає на сміливців! Душа прагне містичних пригод? Поїхали на озеро Синевир, заразом подивимось на водоспад Шипіт, де відбувається дія захоплюючої прози українського письменника Любко Дереша.

Замки, буддистські храми, рафтинг, Чорнобильська зона відчуження, моря, рівнини. В Україні навіть є власна, найбільша в Європі, пустеля – Олешківські піски та затоплене місто – Бакота. Щоб переконатися в цьому, загляни на сайт Deinde – яку кількість пригод ми підготували для тебе!

Онлайн-банкінг

На небесах тільки й говорять, що про український онлайн-банкінг. Який він безмежно прекрасний. Як чудово мати можливість практично в будь-якому магазині, кафе чи хостелі розраховуватися карткою або оплатити поїздку в метро за допомогою PayPass. Де б ти не опинився, скоріш за все онлайн-банкінг підтримає та опиниться поруч в скрутну хвилину.

Мультивалютні рахунки, зручні програми для смартфонів, можливість зняти готівку в будь-якому банкоматі (часто навіть без комісії) та відправити кому-небудь гроші лише за номером картки. В Україні подібним нікого не здивуєш, незабаром навіть вуличні жебраки почнуть носити з собою термінали, а більшість європейських країн про такий банківський сервіс можуть тільки мріяти. 

Національна кухня

photo_2019-09-06_16-34-12

І нехай тільки хто-небудь спробує заперечити! Який українець не полюбляє смачно поїсти? Наша національна кухня відома на весь світ різноманітністю та смаком і налічує сотні рецептів, які знає на пам’ять кожна бабуся: борщ, пампушки, паляниці, галушки, закарпатський банош і бограч, вареники, голубці з м’ясом. І, звичайно ж, київський торт на десерт. І все це за вкрай привабливими цінами.

А чого варта справжня львівська медовуха! А настоянки? Калганівка, спотикач, хрінівка та інші смаки, які ти тільки можеш собі уявити! Крім того, український клімат чудово підходить для виноробства, тому обов’язково треба додати до переліку одеські та кримські вина. 

Ніяких зайвих клопотів з документами 

photo_2019-09-05_17-24-31

Скоріше за звичкою кидаєш паспорт на дно рюкзака і забуваєш про його існування до кінця поїздки. Ніяких черг на кордоні, перевірок документів, пошуку найбільш зручних або дешевих квитків – речей, які не приносять задоволення, а лише тільки дратують мандрівника. Все просто – а клопоти ми візьмемо на себе, не хвилюйся 😉 

Українська ментальність

photo_2019-09-06_16-34-11

Ти можеш цього не помічати, постійно перебуваючи в оточенні українців, але багато закордонних туристів неодноразово відгукувалися добрим словом про особливості нашого менталітету. Передусім, щирість і гостинність. Ми авторитетно підтверджуємо це, адже одна з головних причин подорожувати разом з Deinde – чудові люди, які до кінця подорожі стають справжніми друзями.

Наші з тобою співвітчизники не дуже полюбляють тримати емоції при собі, тому відразу стає зрозуміло, як людина ставиться до тебе, що їй подобається, а що – ні. Так, між нами іноді трапляються сварки. Але українці ні тільки швидко сваряться, але й швидко миряться та закохуються. І це чудово.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

ПАРА нормальних ЗАМКІВ

Дізнатись більше ПАРА нормальних ЗАМКІВ

RAFTING WEEKEND у Мигії

Дізнатись більше RAFTING WEEKEND у Мигії