Шукаєш щось більше, ніж просто вечірки?

Шукаєш щось більше, ніж просто вечірки? 

Ось 7 причин, чому паті від Deinde та Johnnie Walker ― це значно більше, ніж просто двіж на один п’ятничний вечір.

Своя атмосферка

Тусовка на вечірках Deinde ― це тісна #deindefamily, в якій швидко формується душевне ком’юніті однодумців, адже нас всіх об’єднує жага до тусовок, денсу та класних коктейлів! Це зона вільна від суму, занудства та буденних проблем. Тільки positive vibes!

Вихід з зони комфорту

IMG_20210514_163212_415

Паті від Deinde ― це вечірки, на які не те що можна, а потрібно приходити наодинці, щоб трішечки вийти з зони комфорту та відкритись новим знайомствам. А наші двіжові турлідери точно не залишать нікого без уваги та не дадуть засумувати. 

Туса не закінчується увечері п’ятниці

IMG_20210514_163217_341

Нові знайомства зазвичай не завершуються на вечірці, а твої нові друзі готові увірватися з тобою на наступну тусу, сходити на пробіжку чи лінивий бранч. А якщо не маєш компанії для поїздки в турчик, то Deinde паті ― найкраще місце, щоб знайти travel-mates.

Турист в своєму місті

IMG_20210514_163204_600

А як щодо нового експірієнсу? З нами ти побачиш своє місто під новим кутом та відкриєш незаїжджені інста-споти. Це крутий спосіб перезавантажитись та відчути себе так, ніби ти вперше тусиш в незнайомому місті. Не обов’язково їхати кудись далеко, щоб відчути новий вайб. 

Вечірки ― це не тільки про бари

IMG_20210514_163222_065

Ми впевнені, що не кожну п’ятницю ти з друзями вибираєшся подвіжувати на яхті, чи катнути по місту на басі з відкритим дахом. Ми хочемо провести це літо максимально outdoor! Тож небанальні локації ― наше все.

Занурення в барну культуру

205

Вечірки від Deinde та Johnnie Walker ― це не тільки нові інста-локації в Києві та Одесі, а й круті заклади, які формують унікальну барну культуру міста. На кожній вечірці ми відкриваємо для себе нові топові бари з авторськими коктейлями та своєю спешл атмосферою.

Нові скіли

IMG_2484

Бартури ― не просто вечірки, а й івенти, на яких можна прокачати новий скіл та самостійно заміксувати коктейльчик, а досвідчені бартендери підкажуть правильні інгредієнти. Тож на домашніх вечірках ти вже знатимеш, чим здивувати друзів.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ