Релакс верхи або іпотерапія від Deinde

Час, проведений на природі, проходить непомітно, залишаючи при цьому  масу позитивних емоцій і добре самопочуття. Це правило стає особливо актуальним в літній сезон, коли сама погода вимагає відкласти домашні клопоти та понаднормову роботу, обравши замість цього активний відпочинок та подорожі. Чи варто нагадувати, що прогулянки на природі сприятливо впливають на здоров’я, фізичне і моральне, особливо якщо це прогулянки на конях. До чого це ми хилимо? Все просто: новий одноденний тур HORSE SPIRIT TIME вже готовий, а отже, нам пора розповісти про його переваги. Поїхали.

nikki-jeffrey-461769-unsplash

Уяви собі прекрасний, погожий літній день. Ти в лісі, на природі, в компанії веселих і активних людей, пахне хвоєю, ви щойно пообідали ароматними стравами, що були приготовані на вогні, а попереду тільки відпочинок, арт-терапія, створення індивідуальних мандал, спілкування з кіньми та музичні посиденьки. Звучить непогано, правда? Давай детальніше.

Робоча метушня в режимі 24/7, домашні клопоти, різноманітні питання, які завжди потрібно вирішувати в режимі ASAP, незамінні гаджети в руках, затори на дорогах, тиснява в громадському транспорті, шум та пил міста. Погодься, це типові будні жителя мегаполісу. Коли ромашковий чай вже не допомагає, голова гуде, а вихідні у «лежачому» стилі ніяк не рятують від накопиченої втоми, пора взяти паузу. Ось і наша одноденна вилазка для відновлення, прогулянок, релаксу і спілкування з кіньми — краща тому нагода. По-перше, у тебе буде можливість вирватися із задушливого кола міської метушні та провести час на природі в крутій компанії. По-друге, ми подбаємо про твоє дозвілля, наповнивши його цікавими заняттями, а по-третє, ти відчуєш на собі всі переваги іпотерапії. Вже знаєш що це?

IMG_0902

Іпотерапія — це фізіологічна і психологічна реабілітація методом верхової їзди, а якщо говорити простіше — захват і позитивні емоції, які ти отримуєш від спілкування з кіньми та катання верхи. Це не жарти. Медиками встановлено, що спілкування з конем добре заспокоює, підвищує самооцінку, дає відчуття впевненості та безпеки. Хіба можна пропустити такий приємний і захоплюючий досвід? На тебе чекає знайомство з прекрасними граційними тваринами, міні-лекція про цілющі властивості коней, невеликий інструктаж щодо безпечної взаємодії з ними від проекту «IPPOTERRA» і, звісно, катання верхи разом з обіймами та яскравими фотографіями.

Але це ще не все. Після прогулянки буде ще одна терапія, на цей раз звукова. Музика — ідеальний спосіб відпочити та налаштуватися на реклаксово-медитативний лад, а виступ біля багаття майстрів звукотерапії допоможе остаточно розслабитися в кінці такого одночасно спокійного і насиченого дня.

длинная лошади

Підсумуємо? Кінна прогулянка неодмінно має трапитися з кожним, повір, це просто маст хев. А коли мова йде не лише про банальне катання, а про іпотерапію, сумніви взагалі не доречні. Пікнік, музичні посиденьки, природа, малювання і спілкування з групою веселих однодумців — справді крутий спосіб провести день, відпочити, набратися сил і перезавантажитися, а ще небанальний варіант для побачення, якщо ти розумієш про що ми;) Сервіс, тусовка і круті фотки для твого інстаграму з нас, а гарний настрій, бажання відпочити та готовність спробувати щось нове — з тебе. Домовилися?

Тоді збирайся, бронюй місце в турі та поїхали знайомитися з кіньми, пізнаючи усі їх супер-сили.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Одного разу в ВЕРХОВИНІ

Дізнатись більше Одного разу в ВЕРХОВИНІ