Про що варто пам’ятати, якщо ти Райдер або мрієш ним стати!

Привіт! Це знову Віка із Coreshop Protest. І сьогодні хочу розказати про що повинен не забувати кожен, хто вирішив катати на дошці чи лижах. Розумію, що коли вже в повітрі пахне морозом та снігом, то мозок починає відключатися. Коліна тремтять, в голові паморочиться і тут ти просто відкриваєш facebook, і переглядаєш безліч сніжних картинок. Цей стан навіть називають “сніготоксикозом”. А тут я з нудними подробицями, але які, обіцяю, в будь-якому випадку, стануть корисними!

Так от! Ти повністю готовий до сезону і з нетерпінням чекаєш на свою снігову подорож з Deinde. В тебе ще є час для:

Тренувань (ха-ха)!
Знаю, знаю, що зараз здоровий спосіб життя мегапопулярний. Але от трапляється таке, що ти трішки розслабився, приїхав в гори, зробив декілька спусків і вже ранком тихо вмираєш від кріпатури. Цього запросто можна уникнути. Перший спосіб: прокачати свої скіли на спеціальних тренажерах, які імітують гірськолижну трасу. Це потребує часу на дорогу та коштів, бо такі штуки платні. Другий, більш бюджетний спосіб, якщо хоча б за 2 тижні до поїздки регулярно робити вправи: ноги (присідання, випади, вправи на внутрішню частину стегна) та прес. Третій, це коли пощастило і вже є сніг на Протасовому Яру чи іншому місцевому “курорті”.

skullcandy-uproar-wireless-on-ear-bluetooth-headphones-royal-blue-s5urjw-546-27b

Якщо в тебе весь придбаний стаф лежить з минулого року, то зверни увагу на пункти нижче вже зараз, а якщо весь стаф свіженький, то ця інфа буде в нагоді в кінці сезону.

Догляд за мембраною
Не таємниця, що хороші і технологічні речі коштують не мало грошей, тому якщо хочеться їх довгої служби, треба звернути увагу на догляд за ними. Мембрана любить бути чистою. Брудна від поту або від зовнішніх факторів, вона просто перестане працювати, а це значить, що можна забути про відведення вологи. В кінці сезону або після “брудних” покатушок куртку та штани треба випрати. Обов’язково радимо передивитися бірки, де вказані рекомендації по догляду. Прати краще спеціальними рідкими засобами, які призначені для мембранних тканин. Сушити треба просто на плечиках і ні в якому випадку не на батареї! Ну і не використовуйте високі оберти віджиму. Також варто пам’ятати, що занадто часто прати мембранні речі також не варто: або брудні або в кінці сезону.

23874539_1554695287920527_1044559525_o

Догляд за гірськолижною маскою
Тут нічого складного. Достатньо знати декілька основних речей: не протирати лінзу з внутрішньої сторони (це може знищити внутрішній шар, який захищає лінзу від запотівання). Якщо лінза дуже забруднилася зсередини, то її потрібно “ніжно” помити під теплою проточною водою, можна використати мильний розчин. Витирати лінзу зовні потрібно мікрофіброю. Не можу не сказати, що ми в Protest руками і ногами за технологічну та безпечну оптику Oakley. Це коли очі захищені не тільки від вітру чи снігу, а і від ультрафіолету на всі 100. Думаю не варто казати, що лінза, яка не захищає від ультрафіолету, фактично несе шкоду очам, випалюючи сітківку.

mg0644

Сервіс та консервація сноуборду чи лиж
Ми радимо віддати своє спорядження на сервіс перед початком сезону. А якщо ти райдер активний, то і проводити цю процедуру між поїздками. Що означає сервіс і чому він так потрібен? Сервіс – це коли твоя дошка чи лижі отримують спа-процедури: ковзаюча поверхня очищується і оброблюються воском, що запобігає пересиханню та покращує каталку. Крім того, тут ще і є питання безпеки, тому що сервіс передбачує заточку кантів, а це безпека – гальмувати та маневрувати з гострими кантами набагато легше і правильніше. В кінці сезону треба подумати про консервацію, назву це поглибленим сервісом. Це допоможе збільшити життєвий ресурс спорядження. Будь впевненим твій сноуборд чи лижі будуть дуже вдячні за такий подарунок! Заходьте в наш сервіс і наш Сервісмен (так-так з великої літери) розповість про це багато цікавого – я так круто не розбираюсь)!

23782169_1554691314587591_894467657_n

 

 

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ