Шукаєш подарунок? 5 причин, чому подорож – найкращий варіант

Коли магазини подарунків починають здаватись сувенірною крамницею, а знову дарувати книгу людині, яка тобі не байдужа, стає соромно, починається важкий процес метикування над найкращим подарунком. Ми прийшли до висновку, що краще за подорожі дарунку знайти важко, і зібрали п’ять причин, чому це справді так.

1. Це подарунок, який можна персоналізувати для кожного

Верховина 5

Припустимо, що твій друг живе у такій робочій напрузі, що йому просто ніколи відпочити. Що йому треба? Тихий відпочинок на природі, а в ідеалі — справжнє спа.

Припустимо, що твій друг тримає усі свої емоції при собі і йому вже життєво необхідно кудись їх випустити. Значить, саме час підняти рівень адреналіну у крові і терміново зайнятись чимось екстремальним, на кшталт рафтингу.

Припускати можна довго, а ми пропонуємо одразу втілювати у життя.

2. Це шанс поєднати приємне з корисним

рафтинг мигія

Подорож не обов’язково має бути у місця відпочинку. Ти можеш подарувати своєму другові шанс побачити щось неочікуване, а може навіть вивчити те, чого він раніше не знав. І тут вибір просто необмежений – від екскурсійного туру історичним Кам’янцем-Подільським до атмосферних відвідин Чорнобильської зони. У будь-якому разі, отримаєш якщо не інформацію, то корисний досвід

3. Це чудовий спосіб підтримати ваші стосунки…

верховина 7

Неважливо, чи ми говоримо про романтичні стосунки, дружбу між двома людьми, компанію, що давно разом, чи робочий колектив. Спільні спогади – це те, що надихає і живить будь-який вид стосунків. А подорожі саме про це: про вміння розподіляти обов’язки, здатність вирішувати критичні моменти та радіти разом.

І це не перебільшення. Те, що ми переживаємо у повсякденному житті, подається в мініатюрі під час подорожей, через що подібний досвід перетворюється на сеанс групової терапії з щасливим фіналом. А як бонус ви ще й отримуєте масу історій, які можна буде розповісти у компанії, та спільні спогади, не подібні до чогось іншого.

4. … або завести нові

буковель 7

Колективні тури мають однозначно свою перевагу: ти маєш легкий спосіб завести нові знайомства з людьми, які мають з тобою як мінімум дещо спільне – вони теж люблять подорожі. У таких поїздках ви маєте вдосталь часу та можливостей, аби познайомитись один з одним та закріпити цей новостворений зв’язок спільною пригодою. А далі – повертайтесь до попереднього пункту і працюйте над створенням наступних магічних стосунків.

5. Це легко реалізувати

сертифікат

Максимально легко, якщо чесно. Є два варіанти.

Перший: ти обираєш серед вже запропонованих опцій, зважаючи одразу і на фінансову складову, і на вид подорожі, і на географічне розташування, і навіть на дату. Він ідеально підходить у тих випадках, коли ти добре знаєш того, кому даруєш подорож, і можеш вгадати уподобання та можливості.

Другий: замість того, аби випробовувати власну вдачу, намагаючись вловити вільні дні у наших календарях, і припускати, що саме сподобається людині, чи просто звертатись до сили духів, ти можеш обрати сертифікат. І дати своєму другові самостійно зробити цей вибір.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

BUKOVEL #KeepRiding

Дізнатись більше BUKOVEL #KeepRiding

СПА-тур на ЗАКАРПАТТІ + СИНЕВИР

Дізнатись більше СПА-тур на ЗАКАРПАТТІ + СИНЕВИР