«Oh, Odessa, pearl by the sea» або новий English Speaking Camp разом з Green Forest

Чим більше мов ми знаємо, тим ширший наш світогляд. А з широким світоглядом, як відомо, легше подорожувати, знайомитись з цікавими людьми по всьому світу та досліджувати культури інших країн та народів. Але що робити, коли процес вивчення такої потрібної мови здається нудним, а регулярної розмовної практики немає? Це ж елементарно — їхати з нами та викладачами школи англійської мови Green Forest до ENGLISH SPEAKING CAMP VOL2 в улюблену Одесу і прокачувати свою розмовну англійську в компанії класних людей! Звучить заманливо? Тоді читай далі та дізнайся, чим саме ми плануємо тебе дивувати.

Почнемо, мабуть, з Одеси. Ми не випадково обрали саме це місто, адже вікенд на узбережжі — це завжди хороша ідея. А якщо поєднати його з англомовними активностями та веселими заходами, отримаємо просто вогняну комбінацію.

Для початку на тебе чекає екскурсія одеськими двориками. Так-так, саме тими, про які розповідають найсмішніші анекдоти та складають найкрасивіші вірші. Звичайно, знайомство з одеським колоритом проходитиме виключно англійською мовою. Ти й сам не помітиш, як ми ненав’язливо почнемо тренувати твій listening.

Ти, певно, вже не раз бував в Одесі і може навіть думаєш, що все про неї знаєш. А от ми впевнені, що Одеса вміє дивувати і ховає ще багацько секретів. Щоб розкрити їх тобі, ми розробили особливий English City Quest. На тебе чекатимуть нетривіальні завдання, особливі подарунки, десяток крутих фотографій і, звичайно, мовна практика. Готові посперечатися, такої поїздки в Одесу у тебе ще не було!

20690081_1861517604176545_6876042435927572818_o

За англомовну програму нашого туру відповідає школа англійської мови Green Forest, а це означає, що троє викладачів і native speaker будуть супроводжувати тебе протягом усієї поїздки. Вони не дадуть розслабитися, занудьгувати чи провести час без користі для твоєї англійської. На тебе чекають розмовні клуби, один з яких відбудеться на пляжі з шампанським! Для тебе підберуть співрозмовників відповідного рівня, допоможуть висловити будь-яку думку і запропонують тільки цікаві, нетривіальні теми. No worries, we promise.

Мало не забули про побачення. Які? Швидкі, англомовні та без жодних романтичних натяків! Вони допоможуть тобі краще пізнати #deindefamily, прокачати свою розмовну англійську і, як бонус, знайти однодумців і друзів. У нас так часто буває 😉

Ще однією корисною розвагою, яку ми для тебе придумали, стане movie night або ніч кіно. Будемо дивитися фільм мовою оригіналу, тренувати твій listening skill та розширювати словниковий запас. А потім ще й в настільні ігри пограємо англійською! Адже вони є найкращим прикладом поєднання приємного з корисним.

20643218_1861504367511202_4389662542599790099_o

Підсумуємо. Квести, екскурсії, прогулянки, мовні клуби, швидкі побачення, настільні ігри, кіноперегляд, смачні трапези, можливість побачити звичне місто в новому форматі та весела компанія — ось що чекає на тебе на нашому англомовному вікенді у моря. Тренувати свій мозок, розважаючись у найвеселішому місті України — хіба може бути щось краще? За 3 дні ти не тільки прокачаєш свою англійську, але й зможеш завести цікаві знайомства, знайти нових друзів, вирватися з рутини та побувати в коротенькій, проте по-справжньому морській відпустці. Просто клас!

Підготовка до здачі тестів або іспитів, подорожі, ділова поїздка за кордон, важливі переговори та спілкування з партнерами або клієнтами — неважливо, навіщо тобі потрібна англійська. Має значення те, що ти прагнеш її вивчити. І головне в цій справі — практика. Необов’язково їхати в дорогий мовний табір, брати двотижневу відпустку, вимотувати себе нудними підручниками та прісною граматикою. Просто поїхали з нами в English Speaking Camp і ти зрозумієш, що ігрова подача — це альтернатива стандартним форматам навчання, професійні викладачі — запорука успішного засвоєння матеріалу, а весела компанія — прекрасний спосіб поєднати відпочинок і користь. Ні про що не переживай, просто бронюй місце в турі та готуйся говорити англійською. Про цікаву програму та відмінне дозвілля ми подбаємо самі.

 

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Хочу на English Speaking Camp

Дізнатись більше Хочу на English Speaking Camp