Нове зимове хобі: розвіюємо 5 міфів

Що з нами відбувається, коли ми починаємо якусь нову справу або знаходимо нове хобі? Правильно! Спочатку ми всі переповнені натхненням та азартом, а потім починаємо взвішувати “за” та “проти”, заходимо в гугл, читаємо відгуки і дуже часто натрапляємо на некомпетентну інформацію, яка породжує міфи. Катання на сноуборді – не виключення і поруч з цим захопленням існує багато міфів, яким ми зараз не залишимо жодного шансу! 

1. Сноуборд – це ну просто дуже дорого.

deinde 1

Давайте розберемось. Будь-яке хобі потребує певних грошових вкладень. Звісно, вишивка та макраме буде дешевше ніж сноубординг, але таке захоплення не подарує відчуття неймовірної свободи та приємної швидкості. Сноубординг – це кохання, справжнє і на все життя.

А тепер перейдемо до фінансового питання. По-перше, початківцям точно не потрібно купувати все і в один сезон. Достатньо обійтися “базою”, яка для кожного буде різною. Для когось база – це гірськолижний одяг, для когось одяг + термобілизна + захист. Не забуваємо, що існує безліч прокатів, де можна орендувати спорядження (черевики, кріплення, дошку) на перший час, щоб хоча б зрозуміти твоє це чи не твоє. Хоча точно твоє – які тут можуть бути сумніви?

Крім того, влітку більшість магазинів гірськолижного спорядження влаштовують розпродажі, де можна вхопити крутий стаф з класними знижками. Недаремно ж кажуть – готуй сані влітку! І навіть в сезон можна знайти те, що спеціалізовані магазини розпродують за приємними цінами – колекції минулих років.

Наприклад, знаю стоковий сайт happyfrog.com.ua — тут знижки тільки від 50% починаються. Якщо не гнатися за брендами та новими колекціями, то вписатись можна навіть в дуже скромний бюджет.

2. Сноубординг = біль!

deinde 2

Захист – це просто must have! І мова йде не тільки про початківців, а навіть про продвинутих райдерів. Розповім історію. Років 7 назад, коли я вперше спробувала, я теж була впевнена, що сноубординг це завжди боляче. Мені подобалось, але свої сині коліна буду пам’ятати ще довго. Я тоді не знала про захист і два сезони просто страждала. Потім в моєму житті стався PROTEST, я познайомилась з брендом Dainese, поїхала в гори, впала… і перше, що я подумала після падіння, – а що? Так можна було? Все, немає більше синіх колін і відбитої п’ятої точки. Варіантів захисту є дуже багато: спина, лікті, коліна, захисні шорти. Для початківців, на мій погляд, важливо мати коліна, шорти та шолом.

3. Обрати спорядження – довго, нудно і складно!

deinde 3

Здавалось би, у нас тут інформаційна ера – читай, дивись відео, дізнавайся нове кожного дня. Насправді, я бачила багато відеороликів на ютуб, де інформація трішки некомпетентна і початківцям дають не зовсім коректні поради. З власного досвіду – якось давно купила сноубордичні черевики, які були мені завеликі і зажорсткі. Я не знала! Не знала, що мені реально потрібно. Начиталась про те, що під час катання нога отікає і вирішила взяти черевики “з запасом”. А треба було прийти в магазин, одягнути шкарпетки для катання, походити по магазину в черевиках хвилин 20 і зрозуміти, що вони мені завеликі. Щоб не мучитись з вибором я би порадила звернутись до магазину, який себе вже зарекомендував, де консультанти реально розбираються і не порадять початківцю дошку, яка потрібна вже продвинутому райдеру. Звернутись за консультацією це прям ну дуже класна ідея: нюансів підбору дуже багато, то нехай вам все розкажуть та покажуть.

4. Якщо катати, то тільки в горах – в Києві нема де!

deinde 4

Ха, а Протасів Яр, а Вишгора? Коли ти тільки навчаєшся – не треба відразу їхати у високогір’я і бігти на найскладнішу трасу. Протасів та Вишгора – чудові тренувальні майданчики.

5. Без компанії страшно та сумно.

Простіше починати щось нове разом із другом. Це і підтримка, і опора, і, як то кажуть, разом веселіше. Але не завжди зручно підлаштуватися один під одного чи друг не розділяє твоє бажання стати на борд. Для цього мабуть і були придумані тури від Deinde. Це не просто катання, це ще й вечірки у крутій компанії та нові знайомства, які тільки підтримають тебе у твоїх починаннях 😉

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ