KEEP walking quest & party – вечірка у секретному місці

Чого ми ще не вигадували, так це сховати вечірку, щоб дорога до неї стала справжньою пригодою. Ми підготували цілий квест, з таємницями й підказками. Також: музику, танці, коктейлі та розваги. Отже, #keepwalking разом з Johnnie Walker та Deinde. Пригода починається вже зараз!

310-min

Кожному хто забронював вечірку, прийде повідомлення, в якому вказана адреса, що приведе в один із київських барів. Поки, це єдине відоме місце. Починаємо з коктейлю від Johnnie Walker та знайомства один з одним. Ділимось на дві команди та вирушаймо на пошуки секретного місця.

Квест, разом з багатовіковою історією Johnnie Walker та #deindefamily перестає бути, просто дорогою до цілі. Цей квест не про старт і фініш, він дещо більше. Таким особливим його роблять люди, що збираються разом задля однієї мети. І коли мета досягнута, відкриється новий світ розваг з найкращими традиціями вечірок.

Чуєш музику? Так звучить перемога, ти на вечірці. Насолоджуйся драйвовим DJ-сетом від Ira Sun Monie, постійної резидентки київських фестивалів та улюбленої діджейки проєкту Deinde. Насолоджуйся, авторськими коктейлями, які приготує для тебе бармен з віскі Red Label Johnnie Walker та проведе майстер-клас, щоб ти й сам міг зміксувати коктейль друзям.

Розіграш подарунків з кльовим мерчем від Johnnie Walker, хочеш виграти будь ативним. Insta локації для кращих осінніх stories та просто селфі на згадку. Впевнені, пам’ять твого телефону буде заповнена теплими спогадами про цей осіній вечір.  Цю вечірку ти запам’ятаєш надовго.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

KEEP Laughing stand-up show

Дізнатись більше KEEP Laughing stand-up show

KEEP walking quest & party

Дізнатись більше KEEP walking quest & party