KEEP laughing stand-up show – кращий мікс недільного вечора

Англійський письменник Чарльз Діккенс в далекому 1867 році писав, що американців точно не назвеш весельчаками, їхній темперамент вражав його своєю похмурістю. Та, Діккенс не міг знати, що найпопулярніший гумористичний жанр stand up, зародиться саме в США. Історія стендапу далека, але одне в ньому не змінне — це гумор, комедія і жарти. А там де є сміх і гарний настрій непримінно будуть вечірки Johnnie Walker HOTSPOTS by Deinde

AK8B0577

Ми взяли формат стендапу, додали до нього наше дружнє коло #deindefamily та вікові традиції Johnnie Walker і створили супер новий формат KEEP laughing stand-up show. Такої вечірки ще не було! Що ж, пориньмо у світ комедії разом та дізнаємось, що чекатиме на вечірці жартів.

AK8B0201

Уяви теплу, лампову атмосферу вечора, коли надворі осінь, а ти в затишному барчику Києва. Для тебе бармен приготував авторський коктейль на основі віскі Red Label Johnnie Walker. Цей віскі має таку ж далеку історію, як і стендап, йому вже близько 115 років. Ось, ти сидиш тримаєш свій коктейль, знайомишся з новими цікавими людьми, коли на сцену виходить перший стендап комік. Стримати сміх неможливо, а й не потрібно стримувати, дай волю своїм голосовим зв’язкам. На тебе чекає 2 години жартів та 4 коктейлі Johnnie Walker.

Минулого стендапу на сцені виступали: керівник і резидент «SPLIT COMEDY» Євгеній Лещенко, стендап комік Женя Коротков. Комік-математик-фізик Дмитро Поліщук. Оригінально альтернативний комік Володимир Грибоєдов та засновник Київського стендап клубу «Бродячий стендап» Руслан Колесник. А у паузах між виступами коміків наш ведучий розіграє кльові подарунки від Johnnie Walker, щоб твій настрій злетів ще вище)))

AK8B0579

А що ж після стендапу? А після, музика на повну і ми продовжуємо тусити. Наш діджей підготував такий розривний сет, що без диких танців не обійдеться. KEEP laughing stand-up show — це кращий мікс недільного вечора, заряд якого вистачить не на один робочий тиждень.

AK8B0591

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

KEEP Laughing stand-up show

Дізнатись більше KEEP Laughing stand-up show

KEEP walking quest & party

Дізнатись більше KEEP walking quest & party