Johnnie Walker Hotspots by Deinde 2021

Які плани цього літа? Ми підготували для тебе круті вечірки в Києві та Одесі: будемо багато гуляти, кататись містом, денсити на руфтопі та ходити по Дніпру під сети крутих діджеїв та п’янкі коктейлі від Johnnie Walker. Давай проведемо це літо яскраво! Обирай, що пасує твоєму лайфстайлу, а ми обіцяємо, що не залишимо тебе нудьгувати, адже ми точно знаємо, як створити круту тусу на Johnnie Walker Hotspots by Deinde.

Big Bar Tour Kyiv

На вулиці вже тепло, а, отже, повертається наш легендарний тур найкрутішими барами Києва. На нас чекають знайомства з класними людьми, майстер-класи від Johnnie Walker та коктейлі в чотирьох київських барах, один з яких ми тримаємо в секреті!

Red Label Open Bus 

Хочеш проїхатись з вітерцем? Ізі! На нас чекають тригодинні покатушки та вечірка в автобусі з відкритим дахом і, авжеж, запальні танці під діджейський сет. Нам буде заздрити весь Київ! Проїдемося вечірнім містом, заглянемо в секретні арт-дворики за крутими фотками та проведемо сансет з музикою та авторськими коктейлями від Johnnie Walker.

Kyiv Yacht Day

А як щодо вечірки на яхті? Легко! Ми запрошуємо тебе запалити разом з Johnnie Walker в крутій компанії під білосніжними вітрилами на Дніпрі. Наш капітан проведе для тебе майстер-клас з в’язання морських вузлів та керування яхтою, а потім ми заскочимо на лайтовий пікнік на дуууже чіловий спот на острові, де професійний бартендер навчить тебе готувати смачні коктейлі. Буде весело, п’янко та супер інстаграмно!

Barzha Sunset Party

Для цієї паті ми підготували не те, що яхту, а цілу баржу! На нас чекають танці під діджейський сет на заході сонця над Дніпром в компанії крутих людей. А смаку додадуть п’янкі коктейлі від Johnnie Walker. Запалимо цей вечір яскраво в прямому розумінні слова: трошки побешкетуємо з кольоровими фаєрами та зробимо бомбезні кадри!

Rooftop Party

Найгучніша вечірка твого літа на даху в центрі Києва! Гучний DJ-сет, батл бартендерів та майстер-класи з приготування коктейлів на основі Johnnie Walker. Наші круті супроводжуючі знають, як створити атмосферу свята, тож нудьгувати не доведеться нікому. Забудь про проблеми та денси з нами під улюблені треки!

Big Bar Tour Odessa

Деінде їде в Одесу! Нас кличуть морські вайби та найкрутіші бари літньої столиці України. Ми підготували вечірки в трьох кращих барах чорноморського узбережжя з авторськими коктейлями та майстер-класами від Johnnie Walker. А колоритні вулички Одеси та літній бриз додадуть атмосфери найяскравішій тусовці!

IMG_20210514_163204_600

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ