Deinde Team: наші досягнення за рік

2018 рік промайнув дуже швидко, не встигли озирнутися — а проекту Deinde Team вже виповнився рік! Чи виправдалися наші очікування та, головне, чи змогли ми задовольнити очікування компаній? Час розповісти всю правду.

Головною метою було популяризувати некласичний вид відпочинку, в якому гармонійно поєднується виїзд на природу, подорож та командні активності. Мета такого відпочинку — познайомити співробітників між собою, підняти командний дух, дізнатися більше один про одного.

Як ми працюємо

Весь відпочинок ми намагаємося побудувати у форматі гри. Для цього ми співпрацюємо зі спеціалістами у сфері тімбілдингу, які допомагають створювати активності.

Серед таких ігор: “Маршмеллоу челендж” (коли команда будує метрову вежу із макарон та зефіру і має продумати всі процеси так, щоб вона не впала) чи гра “Цукрова вежа”, в якій потрібно спланувати та побудувати вежу із цукру. Здається, ігри елементарні та дитячі, але насправді в ході гри розкривається формат відносин у колективі. Стає зрозуміло, наскільки команда вдало взаємодіє із лідером та між собою, розкриваються різноманітні питання комунікації всередині колективу тощо.

За усіма процесами спостерігає коуч (ми працювали з Павлом Ковальським). Наша стратегія не в тому, щоб навчити чомусь, а щоб підібрати такі ситуації та питання, аби команда сама знайшла свої болючі місця та відповіді.

З нами їздять команди від 15-20 осіб і більше. Сфера роботи підприємств різна: в основному це IT, але зустрічаються представники інших направлень.

BAT Hoverla-31

Здебільшого клієнт ставить мету — тімбілдінг та знайомство команди між собою. Ми дивимося і копаємо глибше — ти не можеш підняти командний дух без покращення комунікації та зближення співробітників між собою. Так і створюємо програму.

Артур Фінаєв, проджект-менеджер Deinde Team

Про найбільш пам’ятні поїздки

Усього за рік ми зробили 10 турів для компаній по Києву та Україні в цілому. Серед них: прогулянка на яхтах, тур на озеро Синевір, подорож до Чорнобиля для представників іноземного філіалу, рафтинг на Південному Бузі, новорічний квест та вечірка у Києві, зимові катання в Буковелі.

В програмі підйому на Говерлу брало участь 40 співробітників однієї компанії віком від 20 до 45 років. В рамках цього туру ми організували не лише сам підйом, але й інші активності: виїзд на Писаний Камінь, прогулянку на конях в горах, а також ігри від коуча. Тобто, ми не просто насолодилися гарними місцями, але й додали активність. Одну з ігор проводили безпосередньо на Писаному камені. Тут потрібно розуміти, що це досить нелегко, і умови явно не ті, які очікували учасники. Цим ми хотіли провести аналогію між подорожжю та реальним життям, коли теж умови виконання проекту не завжди комфортні, дедлайни горять, але від роботи не втечеш. Коли на роботі керівник ставить завдання відділу, ми ж не скаржимося на незручності? Ми шукаємо комфортне рішення!

BAT Hoverla-123

У нас виникла ідея підкорити Говерлу. Це гарний спосіб подружитися між собою у колективі та надихнути на підкорення нових вершин у роботі. В пошуках компанії, яка могла б нам організувати таку активність, я згадала про Deinde. Мені подобається, як вони організовують тури по Україні, а потім виявилося, що вони зараз займаються корпоративними поїздками. Зовсім скоро у нас на пошті була презентація 3-денного туру у Верховину з усіма активностями. Ми додали свої побажання, Deinde були гнучкими та максимально врахували наші коментарі.
Поїздка виявилася дуже веселою, яскравою та насиченою — прогулянка на Писаний Камінь, підйом на Говерлу, катання на конях та інші активності. Команда Deinde організувала всю логістику на високому рівні, я та мої колеги залишилися задоволеними. А найголовніше — це ті емоції та відгуки, які залишилися у моїх колег після поїздки. Всі в один голос погодилися, що ця подорож була найкращою, команда Deinde все чудово організувала!
Нам, як юридичній особі, було важливо підписання контракту та безготівкова оплата із виконанням усіх корпоративних процедур. Усі ці питання були вирішені Deinde швидко, легко та прозор. Сміливо можу рекомендувати компанію Deinde усім, хто хоче відправитися у подорож.

Христина Татару
Провідний економіст з питань податків та зборів
British American Tobacco Ukraine

Щодо відвідування Букського каньйону, то ми робили два заїзди по 2 дні для груп із 20 людей. Головна активність там — скелелазіння, там для цього є тренувальні скелі. Всього існує 7 маршрутів різної складності. Звісно були ті, хто боявся лізти на скелю, але зрештою маршрут подолали всі! Не так важко піднятися, як потім спуститися — отут почався реальний страх. Потрібно спертися об скалу і сісти в розвантажувальну систему, яка вас тримає, з цим виникли труднощі. Друга частина програми — орієнтування на місцевості та квест. Ми роздали карту, учасники бігали між точками та виконували різноманітні командні завдання.

Про аналіз цілей 2018

На початку року ми ставили за мету вийти на ринок з новим форматом подорожей для команд. Нам вдалося поєднати звичайну подорож та командні активності з коучами та видати новий цікавий продукт. З іншого боку, ми планували багато фішок, які наразі на стадії розробки. Серед них — створення психологічного портрету команди.

BAT Hoverla-7

Про формати відпочинку

Від HR-ів надходять різні запити. Є команди, які розуміють наші цінності та завдання поєднати подорожі з прокачкою команди. Але 2 із 10 запитів все ж звучать як “А ви можете організувати нам ресторан та класичний корпоратив?” Ми пояснюємо, що це не наш формат та, якщо клієнт готовий до обговорення, обдумуємо альтернативний варіант.

Окрім подорожей, ми організовуємо командні квести по Києву, театр, а з наступного року хочемо запустити формат справжньої кінозйомки.

Розповімо трохи більше про них. Театр — це взагалі нестандартна пропозиція на нашому ринку і тому ми його любимо і хочемо, аби якомога більше команд спробували цю активність. Ми орендуємо театральну сцену, співпрацюємо з актором чи декількома, наймаємо сценариста-постановника і створюємо справжню виставу, де кожен із членів команди грає свою роль. Ця активність може тривати від одного дня до трьох, і в залежності від цього, виставу ми ставимо від 15 хвилин до повноцінного дійства.

Члени команди на декілька днів стають справжніми акторами і перевтілюються, вчаться взаємодіяти між собою на сцені. Ми працюємо і з ораторським мистецтвом, і з емоціями, і з творчими думками, вчимося імпровізувати, працюємо з тілом, жестами як інструментами. В ході підготовки вистави ми знімаємо блоки учасників, робимо їх більш впевненими та змушуємо виходити із зони комфорту.

Цей формат зараз не дуже популярний, адже мало хто готовий до такого стрибку, перевтілення. Але наступного року хочемо популяризувати театр як формат активності для команди.

Щодо кіно  ми ще думаємо і розробляємо. Зараз можна зняти якісний ролик на смартфон, тому хочемо запровадити зйомки реклами свого продукту, наприклад. Тут і креативність можна проявити, і простежити роботу команди, розподіл ролей та завдань.

BAT Hoverla-57

Про факапи

Серйозних помилок у нас не було. В нас є досвід організації подорожей від Deinde, система налаштована. Часом поїздки скасовувалися через зміну планів компаній. Організація поїздки в рамках Deinde Team займає до 1,5 місяці.  Це час, необхідний для планування, аналізу запитів команди тощо.

Були певні питання з таймінгом чи з проведення програми. Також ми ніколи не застраховані від погодних умов.

Плани на зиму

Взимку ми організовуємо виїзди в Карпати. Вдень катаємося на схилах, а ввечері — час розваг та різноманітних активностей.
Якщо не вся команда катається на лижах чи сноуборді, то ми влаштовуємо інші активності — наприклад, веземо подивитися на водоспади та організовуємо екскурсії.

Наша мета — зробити зимовий відпочинок комфортним та корисним для кожного члена команди, допомогти співробітникам дізнатися більше один про одного. Адже часто трапляється так, що у великих колективах співробітники різних відділів навіть не знайомі один з одним!

Зараз активно займаємося розробкою та виведенням на сайт програм турів. Як показала практика, компанії хочуть, аби все продумали за них, а вони не хвилювалися про дрібні деталі.

В наступному році будуть улюблені тури в гори, підйом на Говерлу, Писаний Камінь, поїздка на Синевир, 2 види рафтингу — на Чорному Черемоші та Південному Бузі, яхтинг, відпочинок на морі, як в наметах, так і у готелях, різноманітні квести…

Про плани на наступний рік

За рік зроблено багато та багато не зроблено водночас. Усі клієнти, з якими ми працювали, дізнавалися про нас через сарафанне радіо. В 2019 ми хочемо більше зосередитись на промо, піарі та співробітництві з медіа.
Наша мета: організовувати мінімум по 2 поїздки для команд на місяць навесні та восени, а у літній та зимовий сезони — по 3-4 поїздки.
Тому залишайтеся з нами, і першими дізнавайтеся новини Deinde Team!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ В БУКОВЕЛІ+НАСТОЛКИ

Дізнатись більше НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ В БУКОВЕЛІ+НАСТОЛКИ

Dragobrat NEW YEAR+Game of Thrones

Дізнатись більше Dragobrat NEW YEAR+Game of Thrones