Буковель: не змушуй сезон чекати

Відкриття гірськолижного сезону — ось найочікуваніша подія, пов’язана з приходом зими. Звичайно, Карпати вже ваблять могутніми горами, прекрасними видами та красивими водоспадами, але про які гори може йти мова без схилів зі свіжим пухляком? Ні для кого не секрет, що Буковель — найбільш розвинений курорт з існуючих в Україні. Тут близько 60 км підготовлених гірськолижних трас різного рівня складності (як для новачків, так і досвідчених лижників/бордистів), хороша інфраструктура для розваг і красива природа. Сюди їдуть щоб закохатися в снігові вершини, отримати максимум задоволення від катання, насолодитися чистим повітрям і, звісно, побувати на найкрутіших тусовках. Що для тебе готує відкриття сезону 2017-2018 в Буковелі розповімо сьогодні.

Програма найбільшого фестивалю в Карпатах, що присвячена відкриттю сезону, обіцяє бути не просто насиченою, а позбавляючою сну і відпочинку. Але давай по черзі. Почнемо з того, що тусовку затівають організатори Z-Games і SunnyDays. Нам здається, тут коментарі будуть зайвими. На що здатні ці хлопці ми знаємо, спостерігаючи вже не перший рік фестивалі на сонячних пляжах Чорного моря і ульотні вечірки на честь закриття сезону в Карпатах. А можливість зустріти друзів після довгої літньої перерви та разом з ними розкачати перший гірський сніг — чи є спосіб краще зустріти зиму та відчути всі радощі майбутнього катального сезону?

17966563_1793908414270798_5682791015087563954_o

Для тих, хто вже почав сумувати за літом і для тих, хто ще ні, відбудеться серф вечірка у відкритому басейні з видом на гори — PoolParty в Voda клаб, продовження легендарної «Ніч в тропіках». Пам’ятаєш крутих ді-джеїв, бари, фаєр-шоу, конкурс мокрих майок і чемпіонат по скімборду? Тоді ти не можеш не відчути жар майбутньої паті в Буковелі.

Якщо вечірки біля відкритого басейну для тебе недостатньо, тоді разом зі снарягою не забудь прихопити яскравий костюм. Цей буде твій пропуск на фановий масовий костюмований спуск, а ще можливість отримати приз від партнерів BukovelOpen за найоригінальніше вбрання. Особисто ми вже підібрали кілька ульотних варіантів.

23334125_1512232242146252_468970380179742691_o

Традиційно відкриття сезону — можливість дізнатися про новинки і оновити снарягу. Саме тому такі бренди-мастодонти, як Burton Україна і DC Shoes Україна представлять для тестування нові дошки 2017/2018 сезону. Непогано, правда? Ну а якщо чимось з новинок ти вирішиш поповнити свою екіпіровку, тут же поряд знайдеш Екстрем Стайл, завдяки якому зможеш стати володарем будь-який з квиток Burton і DC, та інших моделей топові брендів.

До речі, ми забули сказати про спеціального гостя відкриття, а точніше, гостю. Група ONUKA, яка викликала справжній фурор не тільки в Україні, але і очолила електронні чарти iTunes в Німеччині, Голландії, Великобританії, Швеції та Данії, виступить з концертом прямо в Буковелі. О, ми чекаємо не дочекаємося! Ну а після концерту можна потрапити на одну з вечірок: Deep Techno Party або Superhеro Party, Z-GAMES — Gabber, що вибереш ти?

00

Все це, плюс діджей-сети біля спуску, спільні карпатські вечері тусовкою Deinde, щоденні вечірки, змагання райдерів, СПА відпочинок, барбекю і навіть можливість виграти приз зробивши найвищий Оллі на контесті від DC — ось основне, що тобі потрібно знати про наш новий тур BukovelGrandOpening, в який ми їдемо з 7 по 12 грудня.

Хочеш відкрити сезон найбільшою тусовкою в Україні в компанії Deinde, Z-Games, SunnyDays, друзів і однодумців? Тоді бронюй місце в турі та готуй снарягу.

 

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ