Найкращі вечірки серпня: BARZHA Sunset Party by Johnnie Walker

Нещодавно ми запустили серію запальних івентів під назвою “Johnnie Walker Hotspots by Deinde”. Наша постійна туристка Валя відвідала вечірку Barzha sunset Party by Johnnie Walker і ми раді поділитися її рецензією, як то кажуть, з перших вуст.

Ейй, чуєш?! В мене для тебе новина. В Києві з’явилась супер-пупер крута вечірка Barzha sunset Party. Якщо шукав, де весело провести час з друзями або познайомитись з новими, вмощуйся зручніше, все розповім.

IMG_20200818_142419_242

Знаєш, що найбільше мене причарувало на вечірці? Те, як мені, інтроверту від маківки до кінчиків пальців, по-дитячому комфортно. Потрапивши на баржу, зустрічаєш людей, яких здається знав усе своє життя, за вечір дізнаєшся історію кожного. І тут справа не тільки в диво-коктейлях Johnnie Walker чи музиці, що звісно, просто бомбезні. Навіть не в мегахаризматичній ведучій, а в загальному настрої, саме повітря сприяє ідеальному вечору.

IMG_20200818_142423_046

Тим часом, поки ти розпиваєш коктейлі, що віртуозно робить бармен, баржа віддаляється від берегів Києва, погойдуючись на хвилях. Сонце заливає все навколо золотом. Стає по-інстаграмному гарно, твоя стрічка вибухне лайками. По секрету скажу, фотограф вечірки так непомітно ловить, тебе всього усміхненого в сяйві променів, що ти ще довго будеш згадувати цей яскравий вечір. Музика здається, лунає на всю країну, а твоє тіло не спроможне зупинитись. Обов’язково чи рука, чи нога буде відстукувати ритм.

В Deinde вміють створювати вечірки так, щоб ти забув про існування слова «смуток» і просто кайфував зі смачним коктейлем від Johnnie Walker.

IMG_20200818_152910_584

Щоб не залишалось сумнівів, хто тут король по створенню вибухових вечорів, познайомся з новинками від Johnnie Walker Hotspots by Deinde. Покатушки на електросамокатах, яскраві мурали, круті фоточки та купа цікавих фактів – це все про Kyiv Mural Day. Не хвилюйся, коктейлі також будуть. Red Label Party Bus – це вечірка на автобусі з відкритим дахом — прогулянка арт-двориками, графіті майстер-клас та п’янкі коктейлі від Johnnie Walker.

IMG_20200818_163721_571

Складаючи свій список Must visit party, не забудь, про вже давно всім відомі Kyiv Yacht Day та BIG BAR TOUR Kyiv. Ну що список при тобі? Тепер залишилося обрати дати та вирушати разом з дружньою родиною Deinde, покоряти танц-поли.

Ти вже чекаєш на вечірку з Johnnie Walker Hotspots by Deinde у наступні вихідні?

Кнопка забронировать

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ