6 речей, якими можна зайнятись на заході України весною

Ми часто говоримо про те, що відпочинок в Україні може та має приносити не лише задоволення, а й бути цікавим. Цього разу вирішили навести справжні докази – ми обіцяємо назвати сім речей, якими можна зайнятись під час подорожі західною Україною. А якщо ми тебе переконаємо, заходь у наші тури та гайда подорожувати разом!

1. Влаштувати пікнік на горі

гори пікнік

Для тих, хто вже давно займається підйомами в гори, такий вид відпочинку не в новинку. Але насправді цей пункт не лише для них, а й для будь-кого, хто мріє відпочити з краєвидом, який важко передати словами. Головне, правильно підібрати гору за складністю та компанію, що підтримає у скрутний момент. Хочеш таку компанію і краєвид? Скоріш брюнюй місце в турі «Карпати — твій старт».

2. Зробити фото у долині нарцисів

нарциси

Про тюльпанові поля у Нідерландах чули майже всі, а от про природне диво на території нашої країни знають значно менше. А дарма!

Щотравня на Закарпатті розквітає величезна долина нарцисів. Зазвичай, такі квіти у такій кількості можна знайти лише на гірських вершинах, але через особливості зміщення тектонічних плит у часи Льодовикового періоду, наша долина розташована в низині. Всього там росте кілька сотень підвидів квітів, але найбільше та найкрасивіше квітне саме нарцис. Тому в турі «Загадковий Синевир», який вирушає 8 травня, ми заглянемо саме туди.

3. Побачити цвітіння сакури

Весела компанія друзів сакура

Ще один квітковий феномен на Заході України, але цього разу втілений у життя за втручанням людини – щорічне цвітіння сакури в Ужгороді. Саме у цьому місті розташована чи не найбільша в Європі алея японських сакур. До речі, крім милування природою, у самому Ужгороді є чим зайнятись, адже містяни, користуючись притоком туристів, влаштовують справжні фестивалі з вином, ярмарками та розвагами. Давай разом поринемо в цю казку і круто проведемо час в «Sakura tour».

4. Скуштувати закарпатського вина

верховина вино

В «Sakura tour» зможемо разом дослідити замок тамплієрів та завітати до винних підвалів, щоб продегустувати вина та послухати про їх створення. Тільки уяви, місце пронизане історією і духом давніх часів і ти в колі #DeindeFamily насолоджуєшся закарпатським вином.

5. Подивитись на ведмедів

11_31

Але забули про вино й повернулись до природи – на Закарпатті існує великий Реабілітаційний центр ведмедів. Він знаходиться недалеко від озера Синевир, тому ми поєднуємо ці локації в турі «Загадковий Синевир», аби побачити як ці величні тварини адаптуються до життя у дикій природі. Просто уявіть – ліс, річечка, ви і ведмідь, що намагається вполювати рибку.

6. Спробувати спіймати форель

форель

Не тільки ведмеді можуть ловити рибу на Заході України, а й люди. Ми відвідаємо форелеве господарство у Карпатах та спробуємо впіймати цю королівську, як її називають місцеві, рибу. А якщо буде бажання, то нашу здобич одразу приготують на вечерю 😉

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Sakura tour в УЖГОРОД

Дізнатись більше Sakura tour в УЖГОРОД