5 причин, чому варто їхати до Буковелю саме зараз

 

Так-так, ми бачимо, що на календарі середина березня, а весняна погода вже стрімко розганяє зимові хмари. Тим не менше, краще моменту для лижного відпочинку, ніж зараз, дарма й шукати. Не віриться? Тоді ось п‘ять причин, чому варто поїхати з нами на закриття сезону у Буковелі!

Погода по одну сторону барикад з тобою

Deinde-157

Уявіть, що перед вами засніжені гори, що тільки й чекають на прихильників лиж чи борду. Уявили? Так от, вершини Буковелі зараз саме такі — ідеальні для катання, без снігу, що безперестанку засипає туристів, та вітру, ціль якого створити додаткові перешкоди.

До того ж, гори в цю пору дивують своєю красою та різноманіттям пейзажів. За бажання завжди можна виділити годинку на день, аби просто прогулятись та насолодитись весняною красою.

Де гарна погода – там гарні фотографії

Deinde-167

Не потрібно бути майстром фотографії, щоб знати просту істину – сонячна погода діє на ваші знімки не гірше за улюблений фільтр в Інстаграмі. Тим паче, що впродовж усієї подорожі нашу веселу команду буде супроводжувати професійний фотограф, ціль якого — ловити кожну твою емоцію.

Та й чим не достойна відповідь на пости знайомих у відпустці? Так ти виділятимешся у стрічці однакових знімків.

Тільки ти і гори

Deinde-272

Погода – не єдина перевага поїздки на Буковель у березні. Ще одна – відсутність натовпу туристів. Ніяких черг чи застоїв, ніякого зайвого шуму. Адже зараз не розпал сезону, а його завершення. І про переваги відпочинку в горах зараз знає значно менше людей.

Та це не означає, що ти будеш сумувати наодинці. Врешті, ти їдеш не сам, а з компанією однодумців. Ви не лише розділите час в дорозі, а й заведете приємні знайомства, граючи в ігри та спілкуючись один з одним. Для нас важливо, аби наша #DeindeFamily отримувала від поїздок не лише незабутні згадки, а й знаходила друзів на майбутнє. Чому б не почати знайомство зі спільної пригоди? (А якщо зовсім чесно, то усі ми сподіваємось на буквальну руку допомоги, коли ти впав, підкорюючи чергову вершину.)

Особливій компанії — особлива розвага

Deinde-2

Звісно, ми маємо на увазі відпочинок на лежаках з віскі Johnnie Walker на вершині 14 підйомника, а також спеціальну вечірку від наших партнерів, підготовлену саме для тебе і твоїх друзів.

Це вже не вперше, коли ми спільно з Johnnie Walker організовуємо подібне свято для наших друзів. 

Економія на кожному кроці

Deinde-8

Не секрет, що несезон обіцяє знижки. Окрім того, що все й так буде дешевше, ніж зазвичай, так ще й ми гарантуємо 15% знижку на скіпаси для тих, хто вирушає у подорож з нами.

До того ж, якщо ти досі не маєш обладнання, то є шанс потрапити на знижки у магазинах. Запасний план – позичити у друзів, які своє відкатали ще взимку.

Тож готуй спорядження, клич друзів та приєднуйся до нашої DeindeFamily. Закриємо сезон у Буковелі разом!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ