4 лайфхаки, які допоможуть зекономити на подорожі

Тур обрано – тепер час подумати й про гроші. І хоч ціни у нас в Deinde й не захмарні, але хто не любить трішечки зекономити. Насправді головна порада – починай планування заздалегідь, але ми вирішили детальніше розповісти про чотири лайфхаки, які допоможуть спростити весь процес.

Шукай ранніх пташок

Deinde Verhovyna-245

Один з варіантів – шукати так звані early bird ціни. Що це таке? Early bird – це квитки для “ранніх пташок”, тобто перші квитки за зниженою ціною. Такі існують на більшості концертів чи фестивалів, наприклад. У нас їх можна знайти на головній сторінці, праворуч у віконці “не пропустити”.

Збирай компанію з трьох та більше людей

Deinde Verhovyna-522

Хоч ми й не прописуємо це окремо на сайті, але є невеличкий секрет – якщо ти збираєш компанію з трьох та більше людей, і ви разом прагнете доєднатись до туру, то можна сміливо писати нашим менеджерам з проханням зробити знижку. Нам приємно, що вас буде так багато, ще й таких дружніх, а вам приємно буде трішки зекономити. Як то кажуть, win-win ситуація.

Хочеш за кордон – не зволікай

41554420_711148845884604_6664986964975943680_n

Не секрет, що чимраніше ти купуєш квиток на літак, тим менше він буде коштувати. З нашими турами за межі України, які можна знайти на сайті, це працює так само. Ми зможемо порадити як краще знайти квитки та запланувати цю подорож так, аби вона не викликала головний біль, як це зазвичай буває з обдумуванням маршруту.

Буковель не за всі гроші світу

Deinde-4 (1)

Особливі поради є й конкретно на тур у Буковель. По-перше, є можливість придбати особливу клубну карту, яка подібна за роботою до скіпасів, але має свої особливості – її можна поповнювати ваучерами, що обійдуться дешевше. До травня є можливість придбати її за найнижчою ціною. Дійсною така картка буде аж три роки! А якщо все ж хочеш купити скіпаси на низький сезон – то у жовтні, листопаді та грудні на них буде діяти знижка.

По-друге, вже безпосередньо в Буковелі ми радимо після катання зайти на Apres-ski – вечірку, де можна буде пригоститись віскі Johnnie Walker та по-справжньому відпочити після катання. Вхід на саму вечірку вільний і це не може не тішити.

По-третє, купуй спорядження та одяг для катання в несезон, тобто наприкінці весни чи влітку. Більшість магазинів якраз встигнуть розпочати знижки.

До речі, не так давно ми розповідали, що ще можна робити у Буковелі, окрім як день та ніч кататись на лижах чи борді.

Тож на цьому все. Терміново пиши своїм друзям, шукай компанію понад три людини й бігом дивися наші early bird квитки на тури. І буде тобі щастя.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

BUKOVEL #KeepRiding

Дізнатись більше BUKOVEL #KeepRiding

Українська КАППАДОКІЯ + СПА

Дізнатись більше Українська КАППАДОКІЯ + СПА