Різдво, інтрига, розслідування — новий квест-тур Deinde

Практично кожен з нас в дитинстві мріяв стати слідчим, надихаючись дедуктивним методом Шерлока Холмса, проникливістю міс Марпл і абсолютно особливою харизмою Еркюля Пуаро. Читаючи романи Агати Крісті, ми розкривали злочини разом з її героями, дивуючись їх розуму, винахідливості та логічним здібностям. Як думаеш, чи вийшло б у тебе зайняти місце головного детектива в одному з її романів?

На Різдво ми підготували абсолютно новий, унікальний і захопливий формат туру. Тепер ти непросто вирушаєш в подорож з екскурсіями, різдвяною вечерею, фотосесіями та веселою тусовкою, а стаєш частиною детективної історії з повним зануренням. Знайомся, наш новий тур — Вбивство НАПЕРЕДОДНІ РІЗДВА, який дозволить відчути атмосферу старовинної Англії, стати учасником розслідування вбивства і на кілька днів повністю випасти зі звичної реальності, відімкнувши себе від рутини. Це вже не жарти, правда?

24958918_960532894087950_7712815746163739331_o

Що чекає на тебе в цій пригоді? Хмм, ми, мабуть, трохи пограємо в інтригу, інакше на одну таємницю в турі стане менше. Але, що можемо розповісти просто зараз — гра почнеться із самого моменту посадки в автобус. Вже там ти не зможеш зрозуміти хто їде разом з тобою: актори, потенційний вбивця, його жертва або такі само починаючи детективи, як і ти.

Нас точно чекає різдвяна вечеря, відвідування і фотоcпот біля справжньої психіатричної лікарні та фотозупинка в Тунелі кохання, а на додачу постійне відчуття реальності того, що відбувається і зовсім несподівана розв’язка цієї таємничо-детективної історії. Те, як закінчиться розслідування, буде залежати від тебе.

Тур по західній Україні ще не був настільки емоційним і неординарним, повір. Місце проведення квесту ми поки залишимо в таємниці, адже так цікавіше, але можемо сказати відразу — це історична локація з повною стилізацією, костюмами й антуражем, яка стане нашою домівкою на 3 дні та максимально посприяє занурення в атмосферу Англії 40-х років.

25075240_960532787421294_2143868405517521171_o

Тебе чекає різдвяна вечеря, відвідування тематичних локацій, загадки, таємниці, підозрювані та можливість приміряти на себе головну роль у детективній історії. Ти зможеш впливати на розвиток подій і міняти їх, поринеш в особливу атмосферу з перших хвилин подорожі, переживеш всі ті емоції, що і герої культових книг і по-справжньому прокачаєш свої детективні скіли. Втім, навіть якщо ти не фанат подібного роду історій, цей тур не зможе залишити без крутих вражень.

Хочеш побувати в турі, де різдвяне свято поєднується з театральним перформансом і квестом? Тоді бронюй місце і готуй свої звивини до розгадування таємниць разом з Deinde, а ми подбаємо про все інше.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Хочу стати детективом в першому в Україні турі-квесті із зануренням

Дізнатись більше Хочу стати детективом в першому в Україні турі-квесті із зануренням