«Oh, Odessa, pearl by the sea» або новий English Speaking Camp разом з Green Forest

Чим більше мов ми знаємо — тим ширше кругозір і тим легше подорожувати, знайомлячись з цікавими людьми по всьому світу, досліджуючи культури інших країн і народів. Але що робити, коли процес навчання здається нудним, а регулярної розмовної практики немає? Їхати з нами в ENGLISH SPEAKING CAMP VOL2 і прокачати свою розмовну англійську, вирватися зі звичної рутини, провести вихідні коло моря в улюбленій Одесі, і, звичайно, потусити в компанії класних людей. Звучить заманливо? Тоді читай далі та дізнайся чим ще ми збираємося тебе дивувати.

Почнемо, мабуть, з Одеси. Ми не випадково обрали саме це місто, адже уїк-енд на узбережжі вже звучить заманливо, а якщо поєднати його з навчанням, корисними активностями та веселими заходами, вийде просто вогняна комбінація. Для початку тебе чекає екскурсія одеськими двориками, тими самими, про які розповідають так багато анекдотів, складають віршів і пісень. Природно, знайомство з одеським колоритом відбуватиметься виключно англійською мовою. Тут ми й розпочнемо тренувати English listening.

English City Quest — ще одна родзинка поїздки. Навіть якщо ти бував в місті біля моря не раз, повір, Одеса зуміє здивувати. Англомовний фотоквест з призами для переможців, десятками кльових фотографій і, звичайно, мовною практикою, готові посперечатись, такої поїздки в Одесу у тебе ще не було.

20690081_1861517604176545_6876042435927572818_o

Ми вже говорили про те, що організовуємо цей тур спільно зі школою англійської мови Green Forest? Троє викладачів і native speaker будуть супроводжувати протягом всієї поїздки, не дадуть розслабитися, занудьгувати та провести час як завгодно, крім як із користю. На тебе чекають розмовні клуби, в тому числі й на пляжі з шампанським і подарунками, на яких досвідчені викладачі підберуть співрозмовників відповідного рівня, допоможуть висловити будь-яку думку і запропонують тільки цікаві, нетривіальні теми. No worries, we promise.

Мало не забули про побачення. Які? Швидкі! Speed ​​Dating, але без будь-яких романтичних натяків, допоможуть краще пізнати #deindefamily, прокачати свою розмовну англійську і як бонус, знайти однодумців, а можливо, і друзів. У нас так часто буває;)

20643218_1861504367511202_4389662542599790099_o

Крім цього, у нас запланований цілий список розваг, а Movie night або ніч кіно — одна з них. Будемо дивитися фільм мовою оригіналу, тренувати сприйняття на слух, розширювати словниковий запас і насолоджуватися класним кінематографом. Настільні ігри — наступний пункт нашої програми. Вони не тільки будуть всіляко стимулювати роботу мозку і пошук потрібних слів в глибинах твоєї свідомості, а й забезпечать веселим проведенням часу.

Підсумуймо: квести, екскурсії, прогулянки, мовні клуби, швидкі побачення, настільні ігри, кіноперегляд, смачні трапези, можливість побачити звичне місто в новому форматі та весела компанія — ось що чекає на тебе в нашому уїк-енді у моря. Тренувати свій мозок, одночасно розважаючись у найтусовочнішому місті України, хіба може бути щось краще? За 3 дні ти не тільки прокачаєш свою англійську, але й зможеш завести цікаві знайомства, знайти нових друзів, вирватися з рутини та побувати в короткочасній, проте справжній морській відпустці. Просто клас!

Підготовка до здачі тестів або іспитів, подорожі, ділова поїздка за кордон, важливі переговори та спілкування з партнерами або клієнтами, неважливо, навіщо тобі потрібна англійська. Головне — якомога більше практики. Необов’язково їхати в дорогий мовний табір, брати двотижневу відпустку, вимотувати себе нудними підручниками та прісною граматикою. Вибір є завжди. Поїхали з нами в English Speaking Camp і ти зрозумієш, що ігрова подача — це альтернатива стандартним форматам навчання, професійні викладачі — запорука успішного засвоєння матеріалу, а весела компанія — прекрасний спосіб поєднати відпочинок і користь. Ні про що не переживай, просто бронюй місце в турі та готуйся залучити свою сіру речовину, а про ненудні програми та відмінне дозвілля ми подбаємо самі.

 

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Хочу на English Speaking Camp

Дізнатись більше