Морське око Карпат. 5 причин поїхати на Синевир разом з Deinde

Здається, що про важливість відвідування озера вже нікому нагадувати не потрібно. Це місце, під мальовничою місцевою назвою Морське око, овіяне легендами та казками, а ще воно невимовно красиве, тож не дарма його згадують у кожному туристичному путівнику, як must visit. І ми теж з вами про нього говорили раніше. Напевно, вам не потрібні аргументи на користь подорожей разом з нами, але ми таки обрали цілих п’ять. Це за умови, що ви з нами ще не знайомі особисто, але дуже хочете. Повірте, і ми хочемо теж.

4

Бути з DEINDE – це зручно!

Цього разу виїзд з Івано-Франківська, тож їхати туди можна будь-яким зручним для вас способом. Ніяких нічних виснажливих автобусних переїздів. Івано-Франківськ дуже красивий, тож матимете можливість познайомитися і з ним теж. А ще наша команда легко вирішує одну з найважливіших проблем – доступність озера. Синевир знаходить у вкрай важкому для самостійної поїздки місці, але про це не варто хвилюватися, бо ми довеземо до найближчого транспортно-доступного місця, а потім прогуляємося вічнозеленим карпатським лісом прямо до озера.

Бути з DEINDE – це цікаво щосекунди!

Ми підготували насичену програму, тож ви повезете додому ще більше спогадів та нових вражень. На Синевирі ми почуємо давню легенду про Синь і Вир та сфотографуємося з ними на згадку.

22254880_1890320141296291_4100184710151110144_o

Водоспад Шипіт вразить нас своєю красою, щоб ми не ставили питань, чому його називають одним із семи чудес України. А ще розповість нам свою легенду про красиву заможну дівчину та бідного Іванка, про таємне кохання та про те, що все таємне стає явним рано чи пізно. Нам ніколи не набридне слухати ці красиві історії про дивовижну любов, яка потім стає частиною Карпат.

595bdc1dbe3e7-vodopad-shupot-05

На гору Гемба веде підйомник, тож піднятися туди не буде важко. А зробити це варто, бо це одна з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава. Уявіть тільки, який вид відкривається з неї. А ще окрім густого лісу на масиві сила силенна різнотрав’я та чорничних кущів.

Pwxg5RWYthQ

Чим вразить найбільше село у Закарпатті – Колочава? Це єдине селище в Україні, де працює аж 10 музеїв! І вони не абиякі. Ми постараємося відвідати якомога більше.

  • Музей-скансен “Старе село” (дослідимо 300-літній побут місцевого населення)
  • Колочавська вузькоколійка (побачимо на свої очі раритетний паротяг та 10 вагоні, а ще дізнаємось цікаві факти про залізницю у Закарпатті)
  • Колочавський барокаш (почуємо технологію вирубування та сплавляння лісу по річці)
  • Бункер Штаєра (дізнаємося умови проживання та переховування колочавських повстанців)
  • Радянська школа (зануримося в атмосферу навчання дітей у 60-70 роках)
  • Чеська школа (побачимо відмінності та умови навчання дітей за часів чеської влади)
  • Музей воїнам-інтернаціоналістам. Тут усе зрозуміло без слів.
  • Лінія Арпада (побачимо частину оборонної системи під час Другої світової війни, збереженої у деталях досі)
  • Церква Святого Духа (відвідаємо пам’ятку дерев’яної сакральної архітектури 1795 року)
  • А ще матимемо смачний обід у колибі-музеї “Фауна Закарпаття).

2012_05_19_stornats_karpaty_33b

Бути з DEINDE – це розкуто та спокійно!

Наші гіди вміють, здається, ще з народження, створити навколо себе дружню та теплу атмосферу. Тож ніяковість від великої кількості незнайомців триватиме максимум 2 хвилини, а потім буде багато жартів та ще більше красивих фото від нашого фотографа. Він збереже назавжди ваші найщасливіші посмішки та щирі емоції.

img_1451

Бути з DEINDE – це пізнавально та весело!

У цій поїздці на вас чекає дещо, чого ви ніколи не робили у себе вдома. Обіцяємо!

По-перше, ми відвідаємо форелеве господарство. Почуємо та побачимо на власні вуха та очі, як росте форель, що їй для цього потрібно і чому. На цьому етапі усіх зацікавлених чекає риболовля, а потім страшезно смачний обід. Ця риба на смак точно не така, як у супермаркеті поруч з вашим домом.

fly-fishing-for-cutthroat-trout-1024x613

По-друге, ми завітаємо у центр реабілітації ведмедів. Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв’язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.

22218464_1890319334629705_6250968497644657745_o

Бути з DEINDE – це безпечно!

Кожен наш гість застрахований, тож можна не турбуватися даремне, але бути обережним таки слід. Окрім цього, можна не боятися за свою ночівлю. На території Синевиру немає місць для ночівлі, а також заборонено розташовуватися з палатками. Але ми довеземо вас просто до дверей зручного готелю та заберемо на сніданок вранці.

ozero-sinevir-3

Збирати враження та поповнювати коробочку з спогадами дуже важливо. І хіба не круто, що тепер це можна робити без зайвих турбот, проте з великою веселою компанією? І ми теж думаємо, що це круто, та запрошуємо приєднатися!

Стефанія Юрченко

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Заберіть мене до карпатської казки!

Дізнатись більше

Хочу до загадкового Синевиру!

Дізнатись більше