May I speak English please, або англомовна подорож від Deinde

Як і де краще за все вивчати іноземну мову — один з найпопулярніших запитів в google. Звичайно, найбільш ефективним способом буде поїздка в країну, де потрібною мовою говорять усі без винятку, але що як такої можливості немає? Без паніки, у нас є готовий варіант. Занурення в англомовне середовище, що поєднується із відпочинком, екскурсіями та фановими заходами, хіба це не ідеальний спосіб провести вихідні? Все зазначене ми поєднали в нашому новому турі ENGLISH SPEAKING CAMP, про переваги якого розповідаємо нижче.

27535276_1622603761138946_1414447003_o (1)

В результаті неабиякого брейнстормінгу, нам вдалося вирахувати формулу ідеального спікінг клабу: наявність професійних викладачів і нейтів спікера, невимушена атмосфера, ігрова подача матеріалу, цікаві розваги та компанія однодумців. Якщо ти досі вагаєшся, то впевненості тобі додасть програма подорожі.

Уяви собі подорож, яка починається з англомовного фотоквесту вулицями Львова. Ніяких потурань: тільки інгліш, тільки легенди міста, тільки хардкор. Під час цієї прогулянки ти не тільки дізнаєшся більше про культурну столицю України, але й одразу почнеш прокачувати свої мовні навички. І це лише перша половина першого дня. Далі більше!

Всі чули про Speed ​​Dating. А тобі хотілося хоча б раз взяти участь? Наші “швидкі побачення” — це не пошук своєї другої половинки, а короткі питання і змістовні відповіді, звичайно, англійською, які допоможуть учасникам туру дізнатися більше один про одного. Непоганий спосіб познайомитися, знайти нових друзів за інтересами та попрактикувати свій spoken English, правда?

DSC_1691 копия-252

Але не побаченнями єдиними. Ми ж обіцяли, що англійської буде багато, тож тримайся і готуйся говорити, адже на черзі Speaking club. Ми заздалегідь оголосимо теми, отже у кожного буде час підготуватися або не робити нічого і показати всю силу експромту. Є сумніви щодо пошуку співрозмовника? Камон, наші викладачі допоможуть висловити будь-яку думку і знайдуть для тебе співрозмовників потрібного рівня. Просто готуйся говорити на цікаві теми та ні про що не турбуйся.

А тепер — сюрприз! Ми не були б собою, якби не відійшли від звичного формату. Крім стандартного розмовного клубу, запрошуємо тебе на Pool Speaking Club і Hot Speaking Club. Перший, як ти вже встиг зрозуміти, буде проходити в басейні: розважаємось і вчимося одночасно. А ось другий, особливий клуб, кодова назва якого Drink and Think, змусить тебе подумати про складне та нетривіальне і згадати весь свій словниковий запас за келихом вина або джин-тоніка.

Думаєш, це все? А ось і ні! Які ж вихідні у Львові без екскурсії? Їдемо дивитися фортецю Тустань! Її залишки унікальні та не мають аналогів в Європі, а тому Тустань, разом з Урицькими скелями, включена до складу Державного історико-культурного заповідника. Ти зможеш побачити залишки стіни, коридори, сходи, печери, склепіння і колодязі, а ще розкішні карпатські краєвиди. Пікнік, красиві фото і розмови англійською забезпечені.

Про що ще ми забули сказати? О так, вечір настільних ігор: невимушена атмосфера, нова лексика в скарбничку словникового запасу і гарантовані веселощі. Та last, but not least. На тебе чекатимуть подарунки, але за них доведеться поборотися. Як? Про це розповімо вже на місці. Головне, про що варто знати — нудно не буде. І не забудь: за невикористання англійської на тебе чекають покарання. Фанові, звичайно, але тим не менше. Краще не напрошуйся;)

Що обіцяємо: три викладача школи англійської Green Forest, супровід носія мови, проживання на базі відпочинку Таор недалеко від Львова, активності та веселощі, спільні сніданки й обіди, фотозвіт туру, нові знайомства і класна тусовка deindefamily.

priznaki-introverta-ekstravertivnogo-tipa9

Чого не буде: нудних лекцій і уроків типового шкільного формату.

Хочеш провести вихідні весело та активно, прокачати свою англійську в компанії однодумців, завести нових друзів, не переживаючи при цьому з приводу будь-яких організаційних питань? Тоді бронюй місце в турі, а ми подбаємо про твій відпочинок на 100%.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ