Інтелектуальна подорож від Deinde: а ти готовий до пригод?

В чому секрет незабутньої подорожі? В пригодах, емоціях та крутих людях поряд! Ми поєднали формат подорожі Україною та гри із зануренням Mystery Play, створивши інтелектуальну подорож. Разом із нами ти опиняєшся в іншій реальності, виконуєш цікаві завдання, пізнаєш місто разом із драйвовими людьми, які з тобою на одній хвилі.

Разом із співзасновницею Mystery Play Юлією Копиловою трохи розкриваємо карти.

На Різдво ми вже організували один тур за мотивами творів Агати Крісті та плануємо повторити його у квітні, вдосконаливши програму. На травень плани ще глобальніші — хочемо провести тур “Втеча із Шоушенка” в Одесі та “Пригоди Індіани Джонс” в Буковелі.

photo_2018-02-21_11-36-58 (2)

Як ми обираємо тему
Виключно за покликом серця. Наприклад, восени ми були на прем’єрі фільму “Вбивство у східному експресі” й захопилися цією атмосферою, ретро вбраннями, жінками в сукнях та милих капелюшках. Нам так припали до душі діалоги, детективні загадки, що ми подумали “Було б непогано опинитися на місці детектива і нитка за ниткою розплутувати вбивство”. Так ми вирішили написати власний сценарій та створити атмосферу Англії 40-х — 50-х років, а наших учасників зробити детективами. Ми ознайомилися із творами Агати Крісті, передивилися екранізації її романів. Оскільки її твори дуже відомі, багато людей вже знають фінал, тому створювати квест за якимось одним романом було б нецікаво.

Для кого ці квест-тури

Ми створили інтелектуальні подорожі для поціновувачів нестандартного відпочинку, кому замало лише екскурсій та гарного бару. Для тих, кому хочеться емоцій, нових вражень, хто розуміється на добрій організації тематичних івентів та хоче стати їх частиною.

Чи встигають учасники квесту насолодитися містом

За сценарієм гри учасники беруть участь у 4-х годинному квесті по місту в рясі монаха. Вона стають частиною таємного ордену Хранителів для отримання секретної інформації. Протягом квесту вони знайомляться з найцікавішими частинами міста, слухаючи не лише історію, як на екскурсіях, але й самостійно розкриваючи всі таємниці, пов’язані з тією чи іншою локацією, беруть участь в різних церемоніях та обрядах.

Кількість учаснків

У квест-турах беруть участь від 50 до 100 людей. Для корпоративних клієнтів ми організовуємо тури хоч до 500 осіб, але лише за індивідуальним запитом.

24958918_960532894087950_7712815746163739331_o-1024x683

Як проходить сам тур

Разом із учасниками в квест-тур їдуть актори.  Із самого початку туристи не знають, хто із присутніх звичайний турист, а хто — актор. В перший день ми занурюємо учасників у таємниці ордену Хранителів, ділимо їх на команди по 8 людей, а в своїх командах вони вже розгадують секрети та дізнаються інформацію, яка їм потрібна для подальшого розслідування. За 4-5 годин учасники проходять різні обряди посвячення, взаємодіють з персонажами, аби здобути цінну інформацію.

Ввечері влаштовуємо ретро-вечірку. Кожен одягає вбрання та аксесуари, і ми їдемо на тематичну вечерю: веселитися та фотографуватися.

Вночі стається страшна подія, про яку учасники дізнаються вранці. Кожна з команд стає детективним агентством та має розслідувати вбиство.

Про підказки

Підказки учасники мають здобути: домовитися з кимось або підкупити. Все залежить від їхньої кмітливості. Гра дуже наближена до реальних життєвих подій, тож кожен встановлює правила та рамки самостійно.

Про атмосферу

Ми розуміємо, що Україна не стане Англією, як не намагайся, але дух та атмосферу можна створити за допомогою ретро костюмів, локації, професійної гри акторів. Та найважливіше — це сама гра. Коли люди організовані навколо однієї теми, об’єднані однією метою, занурення в атмосферу відбувається саме собою.

Диявол ховається у дрібничках, тож ми завжди ретельно підбираємо реквізит до квестів.

DIF_9790

Пригоди чекають, тож не варто відкладати на потім — такі емоції залишаються з тобою на все життя!

 

Ось, наприклад, Маріанна з’їздила на Різдво у подорож-квест і ділиться враженнями:

DIF_9831

У квест-тур я поїхала одна, хотілося пригод та занурення до іншої реальності. Протягом самого квесту так і вийшло: повна втрата відчуття реальності за рахунок костюмів, архітектури міста, ресторану. Завдяки тому, що ми були в дорозі, можна було роззнайомитися з усіма учасниками. Знайомства заводилися дуже легко, адже ми були об’єднані спільною темою.

Весь тур я була у захваті від атмосфери Англії 40-х років. Подумки я аплодувала акторам за бездоганну гру! Але ще більше я у захваті від туристів, що зібралися у квест-тур. Моя випадкова сусідка в номері виявилася просто моєю копією! Такі ж інтереси, захоплення, смаки, ми були на одній хвилі! Deinde, я не знаю, як ви це робите, але продовжуйте! Окреме дякую команді Mystery Play та Насті — нашому куратору групи. Це було неймовірно”

 

А якщо ти теж хочеш приєднатися до квест-туру та поринути в іншу реальність — чекаємо на квест-турі в квітні!

 

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

Хочу побути детективом у квест турі!

Дізнатись більше Хочу побути детективом у квест турі!